Archi Frame Derzli Bölme Duvar Sistemleri

Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Archi Frame Derzli Bölme Duvar Sistemleri

Türkiye de geliştirilen ve üretilen Archi Frame Derzli Bölme Duvar Sistemlerinin en temel farklılığı yatayda ve düşeyde tüm modüller ve monobloklar arasında sadece 6mm. derz olmasıdır.

Archi Frame Derzli Bölme Duvar Sistemleri

Tüm iç ve dış taşıyıcı profilleri ekstrüze alüminyum olup,sistem hem yatay hem de düşey hatlarda sınırsız tasarım imkanı sağlamaktadır.

Sistemin tüm iç taşıyıcılarında kullanılan yalıtım bantları ile diğer sistemlerden daha da fazla ses yutuculuğuna sahiptir.

Dolu ve camlı bölgelerin tamamında kullanılan taşıyıcı detayı aynı olduğu için çok hızlı ve kolay bir şekilde cam kısımlar dolu, dolu kısımlar cama çevrilebilir.

Çok çeşitli kaplama malzemeleri kullanılabilir.E1 standardında 18mm. melamin, çift cam, akustik ahşap paneller, ahşap kaplamalar, lake, cam ve ahşap kanatlar.

Özel ithal menteşe detayı ile tam boy kapı çözümleri.

Elektrik aksamı ve tamiri için açma-kapama paneli. İstendiği takdirde duvarın alt tarafı boyunca 10cm kalınlıkta her iki taraftan da açılan baza sistemi ile duvarın tamamını sökmeden bakım-onarım sağlar.Separatör olarak da tasarıma uygundur.

Archiform - Architectural Partitioning

Modern Bölme Duvar
Sistemleri

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır. Archiform standart sistemlerin yanısıra projeye özel bazlı sistemler de geliştirir.

Archiform

Daha Kaliteli
Derzli Bölme Duvar Sistemleri

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır.

Teklif Alınız

Archiform – Architecural Partitioning
This is a staging environment
×