ARCHI Glass 50 Tek Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Modüler Bölme Duvar Sistemleri

ARCHI Glass 50 Tek Camlı Bölme Duvar

Şeffaf Sınırlarla gelen derinlik. Günümüzün mimari anlayışı, büyük tek mekân gibi algılanan mekanlar yaratmaya doğru gitmektedir. Bu amaca yönelik bölücü duvar sistemleri ihtiyacı doğmakta mekânın çoğunda bölücü kullanılmazken sadece ana birimler arasında şeffaf bölücüler kullanılmaktadır.

Archi Glass 50 Tek Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Günümüzün mimari anlayışı, büyük tek mekân gibi algılanan mekanlar yaratmaya doğru gitmektedir. Bu amaca yönelik bölücü duvar sistemleri ihtiyacı doğmakta mekânın çoğunda bölücü kullanılmazken sadece ana birimler arasında şeffaf bölücüler kullanılmaktadır.

Bütün ihtiyaç mekânlar arasındaki gerekli ve yeterli mahremiyeti sağlayabilecek şeffaf bölücüler oluşturmaktır. Sistemde sadece alt ve üstte alüminyum profil görülmekte duvarın tümünde yatayda veya düşeyde başka hiçbir profile ihtiyaç duyulmamaktadır.

Sistem alt ve üstte 35 / 50 / 20mm ebatlarında 2 parçadan oluşan alüminyum profiller yardımı ile taşıtılır. Sistem tüm kalınlığı 37-55mm arasında değişir.

Ortalama cam modül modülleri 2500-3250mm yüksekliğinde, 300-1800mm en ölçülerinde değişmektedir.

Ortalama ağırlık 25-42kg/m2.

Cam kalınlıkları 8-26mm arasında değişmektedir.

Min. 31 db. max 39 db. ses yutma değerleri.

Alüminyum kapı kasa profili ile değişik kaplama seçenekleri 41mm kalınlıkta ahşap kanat uygulaması yanı sıra 10mm cam kanat da takılabilir.

Derz detayı modüller arası düşey birleşim derzi özel şeffaf pvc fitil

Archiform - Architectural Partitioning

Modern Bölme Duvar
Sistemleri

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır. Archiform standart sistemlerin yanısıra projeye özel bazlı sistemler de geliştirir.

Archiform

Daha Kaliteli
Tek Camlı Bölme Duvar

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır.

Teklif Alınız

Archiform – Architecural Partitioning
This is a staging environment
×