Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Hareketli Bölme Duvar

Özellikle tek bir amaca yönelik olarak hazırlanmış büyük mekanları aynı anda farklı amaçlara hizmet edebilen daha küçük mekanlara hızla dönüştüren duvar sistemleridir.

Kullanım alanları bu amaca yönelik olarak; büyük çok amaçlı toplantı ve seminer salonları, konferans salonları, kongre merkezleri ve bu tip mahallerin içinde bulunduğu binalardır.

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Hareketli bölme duvarlarda 2 ayrı menşei ile hem fiyat hem de performans beklentisinde olan müşterilerimize hizmet vermek amaçlanmaktadır. Tüm ekipmanları ile duvarlar, monoblok üniteler halinde projesine göre imal edilerek uygulama alanına gelmektedir.

Sistem prensip olarak tavanda bir ray üzerinde hareket eden modüler duvar parçalarından oluşmakta ve açıldığında yerde hiçbir iz bırakmamaktadır. Kapatıldığında tüm panelleri birbirine kilitleyen bir sıkıştırma sistemi kullanılmakta ve duvar izine sabitlenmektedir. Duvarları dolu ve cam olarak üretilmek mümkündür.

Panel kalınlığı 100-120mm.

Max. Yükseklik 12000mm.

Üstteki alüminyum ray alüminyum veya çelik imal edilebilmekte panel boyutuna göre tek veya çift roller kullanılmaktadır.

Ses yalıtımı değerleri DIN EN 20140-3 standardına göre 36-59 db aralığındadır.

Yangına karşı dayanımı 30 ve 60 dk.olarak 2 çeşidide mevcuttur.

Alt ve üst alüminyum sıkıştırma profili.

Kendiliğinden kilitlenen yükseklik ayarlı mekanizma.

Tüm panellerin iç kısmında çelik karkas.

Ekstra ses kontrolü ve düzenlenmesine olanak tanıyan üst yüzeyi istenen akustik değerler göre işlenmiş akustik panel imalatı

Archiform - Architectural Partitioning

Modern Bölme Duvar
Sistemleri

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır. Archiform standart sistemlerin yanısıra projeye özel bazlı sistemler de geliştirir.

Archiform

Daha Kaliteli
Hareketli Bölme Duvar

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır.

Teklif Alınız

Archiform – Architecural Partitioning
This is a staging environment
×