BaşlangıçHizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Archiform bir çok ürünün ve modüler bölme duvar sistemlerinin yanı sıra projelendirme, teknik öneriler, keşif, montaj ve destek hizmetlerinide bünyesinde barındırıp müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Hizmetler

Projelendirme ve Tasarım

Ofis bölme de 20 yılı aşkın deneyim ile her müşterinin ve her projenin farklı olduğunun farkındayız.Zorlukları tasarlamak için proaktif ve esnek bir yaklaşım benimseriz.Aradığınız yenilikçi çözümleri bulmaya kararlıyız.

Her bir projeyi ekibimiz ile siz arasında bir işbirliği olarak görüyoruz. Bir proje sahaya ulaşmadan önce proje ekibiyle tasarım atölyeleri düzenleyerek erken katılımı aktif olarak teşvik ediyoruz. Bu, tasarım çatışmalarının erken tanımlanmasını ve çözülmesini sağlar, böylece sorunsuz bir kurulum garanti eder. Bu düzenli toplantılar proje süresince devam eder, dolayısıyla tasarım değişikliklerine veya ortaya çıkabilecek diğer sorunlara hızlı bir şekilde tepki verebiliriz.

Teknik Öneriler ve Şartname Hazırlama

Projenizin ihtiyaçları ne olursa olsun, kalite belirleme, bir cam bölme sisteminde beklenen performansın sağlanmasın da anahtardır. Ekibimiz size kaliteli bir hizmet ve mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için camlı bölmeleri belirten teknik uzmanlığa ve yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Hesap Yöneticilerimiz teknik olarak eğitildiğinden size kapsamlı bir ürün tavsiyesi sunabilirler. Sürecin başlangıcında, profesyonel tasarım ekibiyle tam brifing almak ve proje gereksinimlerini tam olarak anlamak için buluşabiliriz. Projenizin akustik, estetik ve performans taleplerini karşılamak için en iyi ürünleri önerebiliriz.

Kendi tasarımcı ekibimizle birlikte, ihale dokümanlarının hazırlanmasında size yardımcı olacak ilgili teknik çizimleri size sağlayabiliriz.

Montaj Hizmeti

Titiz ve etkili proje planlaması ve saha sorunlarına proaktif yaklaşım konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Proje gereksinimlerini netleştirmek için tüm projeler de tasarım atölyeleri düzenlenmektedir. Herhangi bir tasarım çatışmasının sahada başlamadan önce çözülmesini sağlamak için mimar, yüklenici ve ilgili alt yükleniciler de dâhil olmak üzere tüm taraflarla yakın bir şekilde koordine ediyoruz.

Olağanüstü ürün kalitesi ve hizmeti sunmak için projelerimizi yürütme ve yönetme şekli, İş Yönetim Sistemimiz (BMS) kapsamında tanımlanmaktadır.
BMS’miz, yalnızca müşterimizin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir çerçevedir. Bu süreç, her projenin mümkün olan en etkili, proaktif ve özel olarak uyarlanmış şekilde yönetilmesini sağlar.

Bu BMS’de özetlenen prosedürler tipik bir proje yaşam döngüsünü tanımlar; İlk sorgulamadan proje teslimine kadar. BMS, iç denetim süreçleri, kalite ve iş iyileştirme için diğer mekanizmalar dâhil olmak üzere tasarım, tedarik, sağlık güvenlik ve kalite yönetimi görevlerini özetlemek için çalışmaktadır.

Alanında uzman olan doğrudan çalışan işçiler, teknik uygulama sorumlularımız, saha mimarlarımız ve site yöneticileri çalışma ekibimiz var. Projeniz ister büyük ister küçük olsun, üstün sonuçlara ulaşmak için bilgi ve beceri setlerimizi kanıtlanmış teslimat yöntemleri ile birleştiriyoruz.

Destek Hizmeti

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

  • Çok küçük veya büyük fark etmeksizin iç mekân projelerine kadar Tam Proje Yönetimi
  • Mevcut kurulumların yeniden yapılandırılması / yeniden konumlandırılması
  • Ofis bölme sistemlerimizin Bakımı
  • Gerekirse bakım anlaşmaları
  • Devam eden temizlik ve bakım için tesis içi ekipler için eğitim ve rehberlik.
  • Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak her hizmeti vermeye çalışmak bizim sözümüzdür
Archiform – Architecural Partitioning
This is a staging environment
×