NOXX

Islak Hacim Bölme Duvar Sistemleri

NOXX

ALMANYA üretimi KEMMLIT Cubicle kabin bölmelerde Avrupa’nın rakipsiz lider markasıdır. Havalimanı, Alışveriş Merkezleri, iş Merkezleri gibi yoğun kullanım trafiğine sahip yerlerde, zeminden tavana tam boy ve özel kalınlıkta (30 mm-38 mm ) panellerle çözümler üretebilen farklı serilere sahiptir. KEMMLIT’in özel bitiş aksesuarları ve panel yüzeylerindeki paslanmaz çelik, Alüminyum, cam gibi farklı kaplama alternatifleri ile hem yoğun trafiğe dayanıklı, hem de şık ve özel mimari vizyona sahip kabin tasarımları yapmak artık daha kolay.

NOXX

KEMMLIT’in özel bitiş aksesuarları ve panel yüzeylerindeki paslanmaz çelik, Alüminyum, cam gibi farklı kaplama alternatifleri ile hem yoğun trafiğe dayanıklı, hem de şık ve özel mimari vizyona sahip kabin tasarımları yapmak artık daha kolay.
Archiform - Architectural Partitioning

Islak Hacim Bölme Duvar
Sistemleri

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır. Archiform standart sistemlerin yanısıra projeye özel bazlı sistemler de geliştirir.

Archiform

NOXX

Archiform kendi tasarımı olan ürünlerin yanısıra alanında tanınmış marka yapı ürünlerinin yetkili uygulamacılığını ve dağıtımını yapmaktadır.

Teklif Alınız

Archiform – Architecural Partitioning
This is a staging environment
×